keyboard_arrow_up

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów - Kraków

Kraków leży w południowej części Polski i jest stolicą województwa małopolskiego. Miasto jest jednym z najważniejszych węzłów kolejowych w kraju. Na uwagę zasługuje ogromny potencjał kulturowy i turystyczny Krakowa. Zabytkowa architektura i niezwykły klimat przyciągają tu rokrocznie kilkanaście milionów turystów, najwięcej z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch i Francji. W Krakowie skupiają się m.in. firmy z sektora usług biznesowych. Miasto uznawane jest za jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Europie do prowadzenia działalności outsourcingowej.

Archiwizowanie dokumentów Kraków

Chaos w dokumentacji to proszenie się o problemy. Brak kontroli nad zbiorami paraliżuje działanie firmy i sprzyja incydentom naruszenia bezpieczeństwa. Znamy wagę fachowej archiwizacji dokumentów i wiemy, jak wykonać to zadanie dla naszych klientów z Krakowa. Nasza załoga przeprowadzi:

 • kwalifikację i opracowanie dokumentacji,
 • uformowanie chronologiczne i tematyczne,
 • oznaczenie akt,
 • nadanie terminu przechowania dokumentów.

U naszych klientów poczucie bezpieczeństwa idzie w parze z oszczędnością czasu. Usługi archiwizacyjne, realizowane przez specjalistów raz na zawsze odmienią to, jak podchodzisz do porządkowania zbiorów.

Formalności ograniczamy do minimum. Archiwizacja może zostać przeprowadzona w dowolnym dla klienta terminie. Aby zorganizować to przedsięwzięcie wystarczy skontaktować się z naszymi doradcami. Sprawnie przeprowadzą cię przez cały proces, a następnie rozwieją wszystkie twoje ewentualne wątpliwości dotyczące porządkowania zbiorów.

Zadbaj o archiwizowanie dokumentów w Krakowie

Co się stanie, jeśli zaniedbasz kwestię archiwizacji dokumentów? W takiej sytuacji nastaw się na opóźnienia, problemy z organizacją, a w nieco dłuższej perspektywie także na problemy natury prawnej.

Jeśli administrator danych osobowych przechowuje dokumentację za długo, łamie postanowienia RODO, tym samym ściągając na siebie wysoką grzywnę. W dodatku takiego wypadku nie da się ukryć, co oznacza, że firma będzie musiała mierzyć się z wyraźnymi rysami na swoim wizerunku. Jak tego uniknąć?

Jakość naszych usług to nie tylko zapewnienia, dlatego możesz poczuć się z nami pewnie i zostać z Rhenus Office Systems na dłużej. Zaprojektowaliśmy niezawodne usługi. Oszczędzają czas, zwiększają bezpieczeństwo i pozwalają spokojnie wywiązywać się z innych obowiązków, bez stresu o dobro twoich informacji. Możesz nam zaufać, bo:

 • wykorzystujemy efektywny system zarządzania,

 • bez problemu udostępniamy dokumenty uprawnionym osobom z Twojej firmy,

 • możemy pochwalić się certyfikatem ISO 27001 i ISO 9001.

Przechowywanie dokumentów i archiwizacja danych - Kraków

Jesteśmy przygotowani do tego, by fachowo zająć się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów księgowych, medycznych, podatkowych, kadrowych oraz innej dokumentacji niejawnej.

Wiemy jak istotna jest ochrona informacji. W naszych obiektach w Krakowie skupiamy się na tym, by każdy etap realizacji usługi był dopracowany pod kątem ochrony danych. Zaufanie klientów jest dla nas priorytetem. Aby go nie zawieść, wykorzystujemy nowoczesną technologię, oferując nowy poziom zabezpieczenia akt firmowych.

Wierzymy, że najlepszy efekt można osiągnąć wtedy, gdy kompleksowo podchodzi się do zarządzania dokumentacją. Stawiamy na:

 • zabezpieczenia logiczne,
 • monitoring,
 • optymalną wilgoć i temperaturę w pomieszczeniach,
 • zabezpieczenia technologiczne,
 • doświadczoną załogę.

Efekt? Z nami Twoja dokumentacja zostanie profesjonalnie zarchiwizowana, a następnie zabezpieczona przed takimi zagrożeniami jak kradzież, nieautoryzowany dostęp czy zniszczenie np. w wyniku pożaru.

Przechowywanie dokumentów Kraków - jak dbamy o bezpieczeństwo?

Zarchiwizowaną dokumentację należy przechowywać w odpowiednich warunkach. Wszystko po to, by uniknąć ewentualnego zniszczenia nośników - papierowych lub elektronicznych - oraz zapobiec wyciekom informacji.

Przechowywanie dokumentów w naszym wykonaniu odbywa się w specjalnie przygotowanych, zabezpieczonych obiektach archiwizacyjnych. Najpierw jednak sporządzona zostanie oficjalna ewidencja.

Porządkowanie dokumentów Kraków - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Archiwum dokumentów pracowniczych Kraków - zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!