keyboard_arrow_up

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów - Rzeszów

Rzeszów leży w południowo-wschodniej części Polski. Jest ośrodkiem aglomeracji rzeszowskiej. Miasto otrzymało prawa miejskie w roku 1354. Pełni funkcję centrum przemysłowo-handlowego regionu. Dynamicznie rozwija się tutaj przemysł spożywczy, odzieżowy, produkcja sprzętu domowego, przemysł farmaceutyczny i lotniczy. Na obszarze miasta działają trzy strefy ekonomiczne. Do ciekawostek można zaliczyć fakt, że Rzeszów jest jednym z miast z najwyższym wskaźnikiem nasycenia powierzchni handlowej na tysiąc mieszkańców.

Archiwizacja danych Rzeszów

Usługodawców, zajmujących się profesjonalną archiwizacją dokumentów przeważnie bez problemu można znaleźć w większych miastach. Sztuką jest jednak nie tyle znalezienie podmiotu działającego w tej branży, co znalezienie pewnej, rzetelnej firmy, oferującej kompleksowe wsparcie. Właśnie w taki sposób działa Rhenus Office Systems. Klienci przekazują nam tak ważne zadanie jak archiwizacja dokumentów, bo mają świadomość, że podczas swojej pracy przestrzegamy określonych standardów. Ważne jest także to, że działamy w oparciu o jasne, przejrzyste zasady. W rezultacie pewnie mogą czuć się z nami firmy z różnych branż, zarówno większe przedsiębiorstwa, jak i mniejsze działalności.

Archiwizowanie dokumentów w Rzeszowie zawsze przeprowadzamy zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami. Są to zasady powszechnie stosowane w archiwistyce, które:

  • ułatwiają zachowanie ładu;
  • usprawniają realizację codziennych zadań;
  • umożliwiają przestrzeganie przepisów w związku z terminami przechowywania akt.

Archiwizowanie dokumentów w Rzeszowie - jakimi aktami dokładnie się zajmujemy?

Wykwalifikowani pracownicy zatrudnieni w naszej firmie są przygotowani do porządkowania różnorodnych akt. Archiwizowanie danych obejmuje więc m.in. raporty z inwentaryzacji, sprawozdania finansowe, księgi rachunkowe czy dokumentację kadrową. Aby prawidłowo przeprowadzić cały ten proces, należy bezbłędnie zakwalifikować akta do odpowiedniej kategorii i grupy rzeczowej. Eksperci z Rhenus Office Systems troszczą się także o uformowanie tematyczne i chronologiczne jednostek oraz o oznaczenie akt. Każdy klient wybierający współpracę z nami może liczyć nie tylko na skuteczne usługi archiwizacyjne, ale także na fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę oraz szereg różnorodnych usług związanych z zarządzaniem aktami, m.in. ich przechowywanie, utylizację czy digitalizację.

Przechowywanie i porządkowanie dokumentów Rzeszów - jak dbamy o akta naszych klientów?

Zarchiwizowana dokumentacja powinna być przechowana w bezpiecznych warunkach. Co to oznacza w praktyce? Akta muszą być chronione przed nieupoważnionym dostępem osób trzecich, a także przed zniszczeniem i różnorodnymi zdarzeniami losowymi, takimi jak np. pożar czy powódź. Najlepiej jest wykorzystać do tego specjalnie zabezpieczone przestrzenie. Rhenus Office Systems dysponuje takimi obiektami.

Możemy zaproponować Państwu nowoczesne systemy ochrony, na które składają się bariery logiczne i fizyczne. Przechowanie dokumentów w jednej z naszych placówek w żaden sposób nie utrudnia dostępu do zbiorów. Zależy nam na tym, by maksymalnie ułatwić naszym klientom codzienne funkcjonowanie. Pewność, że akta są dobrze zabezpieczone i właściwie zarchiwizowane pozwala im spokojnie realizować codzienne obowiązki. To także świadomość, że przestrzegane są zasadny RODO, a firmie nie grożą konsekwencje ewentualnego wycieku, do których można zaliczyć straty finansowe i wizerunkowe. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszymi usługami.

Przechowywanie i digitalizacja dokumentów Rzeszów - jak dbamy o bezpieczeństwo?

Zarchiwizowaną dokumentację należy przechowywać w odpowiednich warunkach. Wszystko po to, by uniknąć ewentualnego zniszczenia nośników - papierowych lub elektronicznych - oraz zapobiec wyciekom informacji.

Przechowywanie dokumentów w naszym wykonaniu odbywa się w specjalnie przygotowanych, zabezpieczonych obiektach archiwizacyjnych. Najpierw jednak sporządzona zostanie oficjalna ewidencja.

Archiwizacja dokumentów Rzeszów - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!