keyboard_arrow_up

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów - Tarnów

Tarnów leży w województwie małopolskim. Pełni funkcję istotnego węzła komunikacyjnego w tym regionie. W mieście dominuje przemysł chemiczny i elektromaszynowy. Istotną rolę odgrywa także branża odzieżowa, szklarska, betonowa oraz przemysł paliwowo-energetyczny. Usytuowany jest w centrum aglomeracji tarnowskiej. Na jego terenie działa sześć uczelni wyższych, liczne szkoły, przedszkola i instytucje kulturalne. Oprócz znacznie gospodarczego i naukowego na uwagę zasługuje też potencjał turystyczny miasta. Wynika to m.in. z historycznych zespołów budowlanych.

Archiwizowanie dokumentów Tarnów

Fachowo przeprowadzone porządkowanie akt ma za zadanie sprawić, by zbiory mogły rzeczywiście ułatwiać pracę Twojego zespołu. Archiwizacja gwarantuje, że wszystkie umowy, dokumenty księgowe, pracownicze itp. będą zakwalifikowane do odpowiedniej kategorii. Archiwizowanie dokumentów to także nadanie aktom odpowiednich terminów przechowywania. To bardzo ważny etap, bo pozwala zutylizować dokumentację w odpowiednim czasie i zapobiec problemom z prawem.

Niestety porządkowanie zbiorów może być problematycznym i czasochłonnym zadaniem. Wynika to głównie z braku doświadczenia, fachowego przygotowania i z braku znajomości uniwersalnych zasad, zgodnie z którymi tworzy się archiwum. Jesteśmy tu po to, by zdjąć z Twoich barków ten obowiązek. Codziennie wyręczamy w archiwizacji małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, profesjonalnie dbając o ład informacyjny w ich dokumentacji.

Archiwizacja dokumentów w Tarnowie

Za prawidłowo przeprowadzony proces archiwizacji odpowiada przeszkolony personel, który:

  • z najwyższą dokładnością podejdzie do każdego dokumentu;
  • ma doświadczenie w tego typu działaniach i wie, jakich procedur należy przestrzegać, by wykreować profesjonalne, w pełni funkcjonalne archiwum;
  • dba o tajność informacji zawartych w dokumentach.

Współpraca z Rhenus Office Systems w praktyce oznacza, że unikniesz pomyłek, błędów i niedopatrzeń, o które nie jest trudno, gdy porządkowanie przeprowadzają niewykwalifikowane osoby. Profesjonalnie skonstruowane archiwum przyspieszy Twoją pracą, ułatwi komunikację z klientami i urzędami, sprawi, że zyskasz kontrolę nad zbiorami i zmniejszy ryzyko zgubienia ważnych akt. Od tej pory zawsze będziesz wiedział, gdzie znajduje się każdy dokument.

Przechowywanie dokumentów w Tarnowie

Sama fachowa archiwizacja nie wystarczy, by dobrze zadbać o bezpieczeństwo firmowych informacji. Przydatnym rozwiązaniem, z którego korzysta wielu naszych odbiorców z Tarnowa, jest przechowywanie dokumentów. Wszystkie akta umieszczamy w specjalnie przygotowanych obiektach. Zostały wyposażone w zaawansowane systemy, które uniemożliwiają dostęp niepowołanych osób. Jednocześnie nasze procedury zapewniają bezproblematyczny dostęp do akt Twojej firmie. Oprócz wcześniej wymienionych usług oferujemy też digitalizację i utylizację dokumentacji. Poznaj szczegóły naszej oferty i przekonaj się, jak dokładnie możemy zadbać o Twoje zbiory.

Przechowywanie dokumentów Tarnów - jak dbamy o bezpieczeństwo?

Zarchiwizowaną dokumentację należy przechowywać w odpowiednich warunkach. Wszystko po to, by uniknąć ewentualnego zniszczenia nośników - papierowych lub elektronicznych - oraz zapobiec wyciekom informacji.

Przechowywanie dokumentów w naszym wykonaniu odbywa się w specjalnie przygotowanych, zabezpieczonych obiektach archiwizacyjnych. Najpierw jednak sporządzona zostanie oficjalna ewidencja.

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!